KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 5097431
nr 509 7431
Gouache
1800-tal, Neapel, Vesuvius Utbrott, 50x70
Utrop:
10.000 kr
Såld:
23.000 kr
måndag 18 februari 2008
Gouache